+420 800 146 535
Vzhledem ke karanténním opatřením a velkým problémům na našich distribučních skladech je možné, že některé produkty, které jste si objednali, nebudeme schopni nyní zaslat. Dodávky ze všech skladů, na které jsme datově napojeni, jsou nyní omezeny jen na životně důležité přípravky. U Vaší objednávky Vám potvrdíme jen ty přípravky, které budeme schopni zaslat. Vyčkejte proto s platbou bankovním převodem až na potvrzení Vaší objednávky.
Obdržíte e-mail: Potvrzení objednávky - výzva k úhradě
Teprve poté, pokud budete souhlasit příp. s upravenou objednávkou, proveďte platbu bankovním převodem.
Vyberte kategorii
Bonusový systém

Bonusový systém

Každý zákazník, který se v našem e-shopu zaregistruje, může využívat poté výhod našeho bonusového systému.
Po každém nákupu registrovaného zákazníka se načítá hodnota každé objednávky a z každé objednávky se registrovanému zákazníkovi načítá bonus, který činí 0,5% z hodnoty nakoupeného zboží. Tento načtený bonus si poté může registrovaný zákazník kdykoliv uplatnit při další objednávce.

Registrovaným zákazníkům zasíláme rovněž několikrát do roka slevový newsletter, který obsahuje slevový kód, při jehož využití můžete rovněž velmi výhodně nakoupit.

Nakupovat v našem e-shopu se proto našim věrným zákazníkům prostě vyplatí...
Zobrazit menu

Partnerské e-shopy

Platební metody

E-shopy na míru Bluesoft

Přihlášení

Upozornění pro zákazníky!

Objednávky provedené od 30. 6. 2016 do 10. 7. 2016 budou expedovány z důvodu firemní dovolené až v týdnu od 10. 7. 2016.

Děkujeme za pochopení!
 

Váš tým EUlékárny